Hande Soral Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hande Soral Fan Club

Hande Soral İle İlgili Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

DÖNER PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ

2 posters
YazarMesaj
.:EDANUR:.

.:EDANUR:.

DÖNER  PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ Empty
MesajKonu: DÖNER PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ   DÖNER  PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 4:46 pm

Mustafa Sandal’ın Kelebek’e verdiği röportajda, eski sevgililerini “döner-pilav”, eşi Emina Sandal'ise “Beluga havyarı” na benzetmesi tartışma yarattı.

Kimi ünlüler Sandal’ın esprili üslubunu hoş karşılarken, kimi de bu yaptığının saygısızlık olduğunu söyleyerek tepki verdi.

Burcu Kara,"Bu benzetmeye hiçbir anlam veremedim. Bana göre gerçekten çok manasız bir laf... Böyle manasız bir şey için de kafamı bile yormam."

Duygu Çetinkaya,"Kim ne derse desin, ben Mustafa Sandal’a katılıyorum. Eski sevgililere rahatlıkla döner-pilav muamelesi yapılabilir. Sonuçta döner-pilav insanın önüne sıcak konur, öyle yenir. Soğuduktan sonra bir şeye benzemez. Bir nevi eski sevgililer gibi yani... Bu açıdan düşünürsem, ben de eski sevgililerime döner-pilav gözüyle bakabilirim, gayet mantıklı!"

Eda Özerkan,"Mustafa Sandal gibi birinin reklama ihtiyacı yok, neden böyle bir şey yaptı anlamadım. ılişkiler bitmiş de olsa, geçmişe ve geçmişte kalanlara saygı göstermeliydi. Ben bunca zaman sonra arkama bakıp da kimseyi aşağılamam. Kaldı ki sevdiğimi öyle yiyecek, içecek türü şeylere de benzetemem. Bu çok saçma... Bu benzetmeleri yapanların sevgililerine saygı duymadıklarını düşünüyorum. ınsanları objeye, hayvana, sebzeye, meyveye benzetmek yanlış."

Elif Ece Uzun,"Bu çok büyük bir ayıp, çirkin bir davranış... Bildiğim kadarıyla eski sevgilileri arasında ünlü, herkesin bildiği isimler de var üstelik... O yüzden sözleri Mustafa Sandal’ın kalitesine hiç yakışmadı. Geçmişe dönmenin anlamı yok. Ben eski sevgililerimle görüşmüyorum ama hepsine saygı duyar, hepsini severim. Kimseye laf söyletmem. Biri laf söylerse de karşısında beni bulur.

Banu Zorlu,"Bence Mustafa Sandal’ın yaptığı doğru değil, çünkü geçmişte kalmış olsa da pek çok yaşanmışlık var. ınsan ne olursa olsun eski eş ya da sevgiliye saygı duymalı... Hem ne malum, belki ileride Emina’yla yolları ayrılacak... O zaman onu da mı döner pilava benzetecek? Sonuçta ben de eski sevgililerimle görüşmem, ama onlara saygı duyarım."

Nihat Doğan,"Bence bir kişinin eski ilişkileri hakkında iyi veya kötü yorumda bulunması, o ilişkileri unutmadığı, unutamadığı anlamına gelir. Halihazırda mevcut çok güzel bir evliliği olan Mustafa arkadaşımın bu sözleri de eski ilişkileri unutmadığını gösteriyor sanki... Yani bir anlamda pot kırmış. Benim için böyle bir durum asla söz konusu olmaz. Çünkü ben ilişkim bittiği anda o kişiyi unuturum. O yüzden geriye dönüp yorum da yapmam."

Burak Özçivit,"Tamamen katılıyorum, Mustafa Sandal çok yerinde bir benzetme yapmış. Ben de eski sevgililerimi biraya, Zeynep’i (Dörtkardeşler) ise viskiye benzetiyorum. Çünkü viski yavaş yavaş içilir, ama bira çabuk tüketilir."

Başak Sayan,"Benim kimsenin düşüncelerini yargılamaya hakkım yok. Mustafa Sandal için de bir yorum yapamam. Ama bana soracak olursanız şunu söyleyebilirim: Hayatıma giren herkes, o dönemde ona aşık olduğum için benim yanımdaydı, hayatımdaydı... O nedenle, bir şeyler bittiğinde kötülemek doğru değil."

Murat Dalkılıç,"Ben de Mustafa Sandal’ın söylediklerini onaylıyorum. Çünkü aynı durum benim için de geçerdi. Kız arkadaşım Pelin (Sönmez) önceki sevgililerimden daha güzel ve çok daha kaliteli geliyor bana..."

Irmak Atuk,"İnsan artık evliyse ya da evliliği bir kenara bırakalım hayatında biri varsa, eski ilişkilerini ağzına bile almamalı, çünkü bu çok saçma... Eski sevgilileri hakkında bu şekilde konuşması, bence şu an hayatında olan insan için de çok kırıcı bir şey... Eski sevgililerimden biri bana böyle bir isim taksa, yaptığını seviyesizlik olarak değerlendirir geçerim... Onun ayıbı..."

Ve son olarak Mustafa Sandal'ın eski sevgilisi Tuba Ünsal,

"Bu laflara çok gülmüş ve arkadaşlarına şu espriyi yapmış: "Mustafa da kuru fasulye-pilav gibiydi. Üstelik bana çok gaz yaptı."...
baLoncuK*

baLoncuK*

DÖNER  PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ Empty
MesajKonu: Geri: DÖNER PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ   DÖNER  PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ EmptyPtsi Tem. 27, 2009 10:01 am

süperLer yaa Very Happy

DÖNER PİLAV BENZETMESİNE TEPKİ
1 sayfadaki 1 sayfası